Montaż Daikin Emura - SOLTHERM

Montaż Daikin Emura

17 listopada, 2014

Wydarzenia

Firma Soltherm w maju 2014 roku montowała urządzenia klimatyzacyjne, które miały premiere na rynku w kwietniu 2014 roku. Urządzenia zostały zamontowane w domku jednorodzinnym w miejscowości Sadków niedaleko miasta Wrocław. Klimatyzatory, które znalazły się w składzie instalowanego układu klimatyzacji to: komplet z jednostką naścienną DAIKIN EMURA FTXG20LW + RXG20L, komplet DAIKIN EMURA FTXG25LW + RXG25L oraz komplet z jednostką kanałową FBQ35C8 + RXS35L. W artykule można zobaczyć zdjęcia z zrealizowanego zadania montażu oraz ciekawe informacje o produkcie.

W maju 2014 roku roku w miejscowości Sadków pod Wrocławiem montowaliśmy premierowe (kwiecień 2014) klimatyzatory marki Daikin z serii EMURA.

Urządzenia, które weszły w skład instalacji klimatyzacji to:

  • komplet z jednostką naścienną DAIKIN EMURA (FTXG20LW + RXG20L)
  • komplet z jednostką naścienną DAIKIN EMURA (FTXG25LW + RXG25L)
  • komplet z jednostką kanałową DAIKIN (FBQ35C8 + RXS35L) – zestaw obsługuje 3 sypialnie na pierwszym piętrze.

Wysoka estetyka wykonania

Zaletą systemu jest w zasadzie brak ingerencji w estetykę pomieszczeń – w suficie widoczne są jedynie okrągłe nawiewniki i wywiewniki (anemostaty).

Bardzo ładnie prezentują się nowo zaprojektowane jednostki naścienne z serii EMURA – obsługują dwa pomieszczenia na parterze domku, tj. pokój biurowy i salon.

W środku urządzeń znajduje się bardzo inteligentny system, z innowacyjnymi funkcjami, które dramatycznie obniżają pobór mocy w porównaniu do typowych jednostek klimatyzacyjnych.

Cisza podczas pracy klimatyzatora

Praca cicha jak szept do 19dB(A) zapewnia poczucie harmonii, a dzięki efektywności energetycznej do A+++, wydajność i luksus idą ze sobą w parze.

Stylowe wykończenie w kolorze srebrnym/antracytowym lub czystej, matowej bieli

  • Wartość SEER aż do
  • Bardzo niskie poziomy głośności, do 19dB(A)
  • Maksymalny komfort w każdej sytuacji
  • Szeroki zakres pracy: -10 do 46°CDB w trybie chłodzenia i -15 do 20°CDB w trybie grzania
  • Możliwości zdalnego sterowania:

ŁATWE STEROWANIE Z KAŻDEGO MIEJSCA

Łatwy w obsłudze zdalny sterownik zapewnia bezwzględną kontrolę nad temperaturą w pomieszczeniu

„ZAWSZE POD KONTROLĄ GDZIEKOLWIEK JESTEŚ”

Dodatkowe urządzenie WLANtypu plug and playpozwala ustawić i zaprogramować temperaturę z każdego miejsca, za pomocą systemów Apple lub Android. Możesz zarządzać klimatyzatorem, gdy jesteś poza domem. To optymalne sterowanie klimatem i jednoczesne oszczędzanie energii.


Odwiedź stronę Daikin online controller

Więcej o jednostkach z serii EMURA na stronie internetowej firmy DAIKIN:http://www.daikin.pl/minisite/daikin-emura/designed/

Cała oferta klimatyzacji Wrocław i innych działów.

Folder na temat jednostek EMURA do pobrania tutaj.