Klimatyzacja do biura Wrocław - SOLTHERM - Klimatyzacja w biurze

Klimatyzacja do biura Wrocław

Firma SOLTHERM oferuje kompleksową pomoc w doborze, montażu oraz serwisowaniu klimatyzacji do biura. Dokonamy bezpłatnej wstępnej wyceny i przygotujemy pełną ofertę. Wskażemy, które rozwiązania instalacyjne sprawdzą się najlepiej w danej przestrzeni biurowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu i serwisowaniu optymalnych urządzeń klimatyzacyjnych do biur. Możemy pochwalić się owocną współpracą z wieloma przedsiębiorstwami i instytucjami, które dzięki nam posiadają w swoich siedzibach prawidłowo dobrane urządzenia chłodzące.

 

Klimatyzacja do biura – dlaczego warto?

Montaż klimatyzacji w biurze znacząco wpływa na komfort pracy w sytuacjach, gdy na zewnątrz budynku panują wysokie temperatury. Wykonywanie zawodowych obowiązków w upale sprawia, że trudniej o koncentrację, a to przekłada się bezpośrednio na wydajność pracowników. Klimatyzacja do biura jest także rozwiązaniem, które pozwala zadbać o bezpieczeństwo zatrudnionych osób. Specjaliści BHP podkreślają, że w pomieszczeniach biurowych temperatura nie powinna przekraczać 30°C. Podczas upalnego lata słupki rtęci mogą wewnątrz budynków znacząco przekroczyć tę wartość. Odpowiednio dobrana klimatyzacja do biura jest w stanie obniżyć temperaturę panującą w pomieszczeniu, tak by umożliwiała ona komfortową oraz wydajną pracę. Ponadto,klimatyzator powinien również oczyścić powietrze i utrzymać jego właściwą wilgotność.

 

Klimatyzacja do biura Wrocław – kluczem dobranie odpowiedniego rozwiązania

Decydując się na montaż klimatyzacji do biura, należy zdawać sobie sprawę, że każda przestrzeń tego rodzaju jest inna i może wymagać zastosowania różnych typów rozwiązań. Przy doborze instalacji, nasi fachowcy biorą pod uwagę takie czynniki jak powierzchnia biura, liczba pracujących osób w danym pomieszczeniu, rodzaj i liczba maszyn generujących ciepło, które znajdują się biurze (np. kserokopiarki), ogólna struktura pomieszczeń, a także ograniczenia architektoniczne budynku. Ocena wszystkich tych elementów pozwala nam dobrać rozwiązanie wydajne i dostosowane do potrzeb oraz możliwości klienta.

 

Klimatyzacja do biura – co oferujemy?

W ramach rozwiązań klimatyzacyjnych do biura oferujemy:

 
Ponadto oferujemy kompleksową pomoc w doborze i montażu klimatyzacji do pozostałych pomieszczeń znajdujących się siedzibach firm lub instytucji (np. serwerowni lub pomieszczeń gospodarczych).
 
 

Klimatyzacja do biura Wrocław – gdzie nas znajdziesz?

Działamy na terenie całego Dolnego Śląska –we Wrocławiu, Oleśnicy, Trzebnicy, Legnicy, Bolesławcu, Lwówku Śląskim, Jaworze, Zgorzelcu, Lubaniu i innych okolicznych miejscowościach. Jeśli potrzebujesz zamontować klimatyzację do biura i szukasz fachowców, którzy doradzą w doborze odpowiedniego rozwiązania, zgłoś się do nas!