Strona Główna Oferta Wydarzenia Galeria Kontakt RSS
NOWOŚĆ ! Hybryda pompy ciepła DAIKIN ALTHERMA
Pompa ciepła do Twojego domu - komfort użytkowania i oszczędność
Kompleksowe instalacje sanitarne i autoryzowany serwis

TARGI TARBUD 2015 zakończone!

SOLTHERM klimatyzacja pompy ciepła targi tarbud Wrocław 2015TARGI TARBUD 2015 zakończone! – Wygraliśmy I miejsce za wyróżniony produkt - dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska!

Czytaj więcej...

Nowe logo firmy SOLTHERM - Technika Cieplna

soltherm logo nowe klimatyzacja wroclaw techniki cieplneNowe logo SOLTHERM - w związku z rozwojem firmy i ciągłym poszerzaniem oferty, przedstawiamy nowy logotyp.

Będziemy dbać o to, aby nowy znak firmowy, nadal reprezentował świadczenie usług na najwyższym poziomie. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na nasze stoisko na targach TARBUD 27-29 marca 2015

tarbud soltherm 2015 wroclaw targi miniZapraszamy do odwiedzin naszego stoiska, które będzie wystawione na targach TARBUD w dniach 27-29 marca we Wrocławiu na Hali Stulecia. Odpowiemy na każde pytanie, zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. 

Czytaj więcej...

Klimatyzacja Wrocław - montaż Daikin Emura

Daikin Emura

Firma Soltherm w maju 2014 roku montowała urządzenia klimatyzacyjne, które miały premiere na rynku w kwietniu 2014 roku. Urządzenia zostały zamontowane w domku jednorodzinnym w miejscowości Sadków niedaleko miasta Wrocław. Klimatyzatory, które znalazły się w składzie instalowanego układu klimatyzacji to: komplet z jednostką naścienną DAIKIN EMURA FTXG20LW + RXG20L, komplet DAIKIN EMURA FTXG25LW + RXG25L oraz komplet z jednostką kanałową FBQ35C8 + RXS35L. W artykule można zobaczyć zdjęcia z zrealizowanego zadania montażu oraz ciekawe informacje o produkcie.

Czytaj więcej...

Prawdopodobne spadki cen energii elektrycznej w Polsce – „Świńska górka”

Świńska górka obniżka ceny energii

Coraz częściej mówi się o spadkach cen energii elektrycznej w Polsce w niedalekiej przyszłości. W mediach w ostatnim czasie wypowiedział się na ten temat prof. Władysław Mielczarski z Instytutu Elektroenergetyki Politechniki Łódzkiej. Dzięki obniżce cen ogrzewanie domu pompą ciepła i eksploatacja klimatyzacji stanie się jeszcze tańsza. Przeczytaj kiedy spodziewane są obniżki.

Czytaj więcej...

Kontakt

SOLTHERM - Technika Cieplna

Aktualności

TARGI TARBUD 2015 zakończone!

SOLTHERM klimatyzacja pompy ciepła targi tarbud Wrocław 2015TARGI TARBUD 2015 zakończone! – Wygraliśmy I miejsce za wyróżniony produkt - dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska!

Więcej…

Wiedza

Przydatne funkcje klimatyzatora.

Przydatne funkcje klimatyzatora DaikinKlimatyzator jest standardowo wyposażony w system regulujący pracę urządzenia, uruchamiający nawilżacz powietrza (np. Daikin Ururu Sarara) czy informujący o konieczności wymiany, czyszczenia (np. sterownik Daikin BRC1E52A do wybranych modeli jednostek wewnętrznych). Jednak to nie wszystkie funkcje tych urządzeń.

Więcej…

Nasze realizacje

Realizacja montażu pompy ciepła ALTHERMA DAIKIN - Etap III

pompa ciepła Daikin Altherma miniaturaFotorelacja z etapu III montażu pompy ciepła DAIKIN ALTHERMA.

Więcej…
Nasi Partnerzy